Jako ofensywny pomocnik może grać zarówno po lewej, prawej, jak i w środku. W ataku Kafarski wystawił go bodajże przeciwko Lechowi i wtedy Traore strzelił dwa gole.
http://www.transfermarkt.de/de/abdou...ler_42941.html
Moim zdaniem ciekawy piłkarz, do tego zaledwie 22-letni.