Wyświetl pojedynczy post
krowczax
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11910
Stary 24.06.2011, 19:19
Jeśli jest tak dobry jak szybki (w co mam nadzieję) to jestem pewny, że razem z Melexem mogą roznieść ligę w przyszłym roku :U
Ostatnio edytowane przez krowczax : 24.06.2011 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując