Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18901
Stary 24.06.2011, 19:14
Wiele było negatywnych komentarzy na temat głównego wejścia, ale jak dla mnie już teraz prezentuje się wraz z trybuną rewelacyjnie.
Przed trybuną

Super będzie ten stadion jak wszystkie prace zostaną dokończone.
Odpowiedz cytując