|
Jak sie dowiedziałem ,że
Charles Uchenna Nwaogu z Floty
odszedł za 100tys E. to myślałem ze padne... taka okazja.. nawet jakby był potencjalnie w naszym zespole 3 napastnikiem ( 1) Gienek , 2) Ktoś nowy , 3) Nwogu to by takiej kasy nie bylo szkoda.. młody , krół strzelców .. a mogłby się okazać strzałem w 10-tke.
|