Dariusz napisał(a):

|
Ja uważam, że jeśli Jeleń nie wziąłby dużo to można go brać, nawet jako zmiennika tym bardziej jeśli awansujemy do fazy grupowej. A co do Kirma, to ja bym go nie ruszał, bo jest zajebisty, zwłaszcza poprzedni sezon mu wyszedł
|
Mówisz o Kamilu Jeleniu, tak?