Feniks1983 napisał(a):

|
Czyli co na puchary nie będziemy mieć prawdziwego lewego obrońcy? To na tą chwilę wygląda, że potrzebne by były jeszcze 3 transfery na lewą obronę, środkowy pomocnik i napastnik. Ciekawe też czy ktoś faktycznie odejdzie (Guła, Łobo,Jirsak)?
|
Ile Ty srodkowych pomocnikow chcesz? Przeciez mowil Maaskant ze Nunez bedzie gral na srodku.
Priorytetem do sprowadzenia powinien byc lewy obronca, nie wiem czemu nic sie nie mowi o Dudu z Widzewa, bo to swietny obronca. Napastnik? Jakby przyszedl jakis to pewnie nie na lawe? To wtedy trzeba zmienic ustawienie, przeciez jest jeszcze Boguski, Iliev i Maly tez moga grac w ataku (i niech nikt zalosnie nie podaje Slaska, bo 1 mecz zagral srednio bo goscia nawet nie autobus a pociag postawili, a to ze byl okres ze gral z Broziem z ataku i co chwile strzelal albo asysystowal, ale fakt - musi miec przy sobie drugiego napastnika np Boguski)