Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11906
Stary 24.06.2011, 17:07
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Czyli co na puchary nie będziemy mieć prawdziwego lewego obrońcy? To na tą chwilę wygląda, że potrzebne by były jeszcze 3 transfery na lewą obronę, środkowy pomocnik i napastnik. Ciekawe też czy ktoś faktycznie odejdzie (Guła, Łobo,Jirsak)?
Ile Ty srodkowych pomocnikow chcesz? Przeciez mowil Maaskant ze Nunez bedzie gral na srodku.

Priorytetem do sprowadzenia powinien byc lewy obronca, nie wiem czemu nic sie nie mowi o Dudu z Widzewa, bo to swietny obronca. Napastnik? Jakby przyszedl jakis to pewnie nie na lawe? To wtedy trzeba zmienic ustawienie, przeciez jest jeszcze Boguski, Iliev i Maly tez moga grac w ataku (i niech nikt zalosnie nie podaje Slaska, bo 1 mecz zagral srednio bo goscia nawet nie autobus a pociag postawili, a to ze byl okres ze gral z Broziem z ataku i co chwile strzelal albo asysystowal, ale fakt - musi miec przy sobie drugiego napastnika np Boguski)
Odpowiedz cytując