Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10180
Stary 24.06.2011, 17:04
Ja uważam, że jeśli Jeleń nie wziąłby dużo to można go brać, nawet jako zmiennika tym bardziej jeśli awansujemy do fazy grupowej. A co do Kirma, to ja bym go nie ruszał, bo jest zajebisty, zwłaszcza poprzedni sezon mu wyszedł
Odpowiedz cytując