Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
10180
24.06.2011, 17:04
Ja uważam, że jeśli Jeleń nie wziąłby dużo to można go brać, nawet jako zmiennika tym bardziej jeśli awansujemy do fazy grupowej. A co do Kirma, to ja bym go nie ruszał, bo jest zajebisty, zwłaszcza poprzedni sezon mu wyszedł
Dariusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dariusz
Znajdź inne posty napisane przez Dariusz