Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
10177
24.06.2011, 16:50
Kibic1928
napisał(a):
Hehe Irek " urwało mi nogę " Jeleń
A tak na poważnie dobry napadzior tylko że nie dla nas
PENSJA.
Raczej "Zjebany kręgosłup" - chyba tu jest główna przyczyna jego kłopotów..
CZyste S/F - to jeszcze nie czas na powrót IJ do Polski.
arti