Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10177
Stary 24.06.2011, 16:50
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Hehe Irek " urwało mi nogę " Jeleń

A tak na poważnie dobry napadzior tylko że nie dla nas PENSJA.
Raczej "Zjebany kręgosłup" - chyba tu jest główna przyczyna jego kłopotów..
CZyste S/F - to jeszcze nie czas na powrót IJ do Polski.
Odpowiedz cytując