|
Nie zdziwię się jak Ekstraklasa będzie chciała Wronieckim zrobić dobrze....
Tak jak z obecnym terminarzem - 4 mecze na wyjeździe, jeden u siebie, który de facto mogą zagrać jako gospodarze.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 24.06.2011 o godz. 16:53.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|