Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14286
Stary 24.06.2011, 16:47
Nie zdziwię się jak Ekstraklasa będzie chciała Wronieckim zrobić dobrze....

Tak jak z obecnym terminarzem - 4 mecze na wyjeździe, jeden u siebie, który de facto mogą zagrać jako gospodarze.
Ostatnio edytowane przez Krissu : 24.06.2011 o godz. 16:53.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując