Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10168
Stary 24.06.2011, 16:17
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio grał beznadziejnie, coraz gorsze kluby.
No nie wiem. Po jednym meczu sie zawodnika nie ocenia, ale byl wyrozniajaca sie postacia w ostatnim meczu USA z Panama.
Powód: Chodzi o Freddy'ego Adu oczywiscie
Ostatnio edytowane przez Domello : 24.06.2011 o godz. 16:18.
Odpowiedz cytując