Zola napisał(a):

|
pyta o hasło, po wpisaniu poprawnie oczywiscie jest ikonka, jakby sie "laczylo", a po chwili wyskakuje, ze "nie mozna polaczyc z siecia"... :/ oczywiscie na starym laptopie net smiga jak trzeba...
|
Trzeba przeglądnąć jakie są ustawienia routera. Możliwe że jest np. ograniczenie ilości komputerów podpiętych bezprzewodowo do danego routera albo filtrowanie po adresie MAC w wyniku czego nie będziesz mógł podłączyć innego laptopa. Jeśli sam konfigurowałeś modem to sobie poradzisz, a jeśli nie to chociaż spróbuj posprawdzać jak jest ustawiony. Szukaj głównie w opcjach związanych z połączeniem bezprzewodowym