Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22412
Stary 24.06.2011, 16:11
Zola napisał(a):Wyświetl post
pyta o hasło, po wpisaniu poprawnie oczywiscie jest ikonka, jakby sie "laczylo", a po chwili wyskakuje, ze "nie mozna polaczyc z siecia"... :/ oczywiscie na starym laptopie net smiga jak trzeba...
Trzeba przeglądnąć jakie są ustawienia routera. Możliwe że jest np. ograniczenie ilości komputerów podpiętych bezprzewodowo do danego routera albo filtrowanie po adresie MAC w wyniku czego nie będziesz mógł podłączyć innego laptopa. Jeśli sam konfigurowałeś modem to sobie poradzisz, a jeśli nie to chociaż spróbuj posprawdzać jak jest ustawiony. Szukaj głównie w opcjach związanych z połączeniem bezprzewodowym
Odpowiedz cytując