Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11900
Stary 24.06.2011, 16:09
Coś jak Kalu Uche. Ale co się dziwić jak kolo trenował lekkoatletykę za młodu, w tym biegi i skok wzwyż

Na moje oko to się wybija gdzieś na metr od ziemi, + jego 190 cm, to piłkę głową powinien złapać na tych 2,9-3,0metrach. Ile bramka ma wysokości?
Odpowiedz cytując