|
Taa. Tylko porównując nawet ile bramek na koncie mieli obaj zawodnicy w tym samym wieku.
Adu - 20 bramek z czego 13 w MLS.
Despotovic - 29 bramek + okres gry w Vojodovinie (21 bramek), tyle że do 24 roku zycia. Chocby dzieląc to na dwa wychodzi ze Serb strzelił już 40 bramek do 22 roku zycia, a potem miał słabszy okres w słabych klubach hiszpanskich wiec nie ma co sie dziwic, oni walczyli o utrzymanie.
Despotovic jak miał 23 lata został królem strzelców serbskiej ekstraklasy zatem kto niby wierzy, że Adu zostałby gdziekolwiek królem strzelców w tym roku?
Ostatnio edytowane przez HEDu : 24.06.2011 o godz. 16:02.
|