Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10165
Stary 24.06.2011, 15:59
willow napisał(a):Wyświetl post
Ale pewnie Despotovica byś brał w ciemno, prawda?

Tymczasem...:

http://www.transfermarkt.de/de/basic...8672_8518.html

Jest 1 różnica między Despotoviciem a Adu. Gole. Ew ligi w ktorych te gole ostatnio strzelali
Odpowiedz cytując