Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 24.06.2011, 15:51
To w takim razie już nie będzie Borkowego, czy tam Kołtoniowego: KOOTOROOOOOOOOWSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tylko PAREEEEEEEEEEEIKOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!1
Odpowiedz cytując