Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10163
Stary 24.06.2011, 15:43
willow napisał(a):Wyświetl post
Ale pewnie Despotovica byś brał w ciemno, prawda?

Tymczasem...:

http://www.transfermarkt.de/de/basic...8672_8518.html
tymczasem co? Adu jest młodszy, grywał w juniorach USA i strzelał tam bramki i to tyle z jego zalet. grał też w milionie klubów a ma dopiero 22 lata, nigdzie sie nie sprawdził. Despotovic był królem strzelców serbskiej ekstraklasy, ostatnio 18 bramek w Segunda. Adu strzelił w całej karierze seniorskiej 20 bramek, a w jeden sezon Despotovic zrobil 18. No i jest wyższy.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 24.06.2011 o godz. 15:56.

Odpowiedz cytując