willow napisał(a):

tymczasem co? Adu jest młodszy, grywał w juniorach USA i strzelał tam bramki i to tyle z jego zalet. grał też w milionie klubów a ma dopiero 22 lata, nigdzie sie nie sprawdził. Despotovic był królem strzelców serbskiej ekstraklasy, ostatnio 18 bramek w Segunda. Adu strzelił w całej karierze seniorskiej 20 bramek, a w jeden sezon Despotovic zrobil 18. No i jest wyższy.