Wyświetl pojedynczy post
ardem99
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kraków, Wola Justowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49034
Stary 24.06.2011, 15:26
jestem przekonany, że do Wisły dojdzie jeszcze dwóch zawodników, w tym napastnik i lewy obrońca. Stan to nie jest Bednarz czy złotousty Maciej, żeby obiecywać i nie dotrzymywać słowa. Ważne tylko, żeby nowi zawodnicy pojawili się jak najszybciej, tak, żeby mogli zagrać w niedzielę. Szczególnie dotyczy to napastnika, który musi się zgrywać z pomocnikami.
Odpowiedz cytując