|
jestem przekonany, że do Wisły dojdzie jeszcze dwóch zawodników, w tym napastnik i lewy obrońca. Stan to nie jest Bednarz czy złotousty Maciej, żeby obiecywać i nie dotrzymywać słowa. Ważne tylko, żeby nowi zawodnicy pojawili się jak najszybciej, tak, żeby mogli zagrać w niedzielę. Szczególnie dotyczy to napastnika, który musi się zgrywać z pomocnikami.
|