WISŁAZWE napisał(a):

Widać w końcu pewien profesjonalizm w naszym klubie w związku z przeprowadzanymi transferami i przygotowaniami do walki w europejskich pucharach.
Pozyskani zawodnicy nie są z łapanki - ''bierzemy ich bo na YT dobrze wyglądają''.
Dwóch podstawowych zawodników Partizana Belgrad, z przeszłością w pucharach europejskich. Holender z ligi angielskiej też z dobrym CV i teraz 23 letni Argentyńczyk ( mam nadzieję, że pogra więcej niż Rios).
|
No wlasnie....
Przyklad Riosa pokazuje ze zawodnicy przychodzący z "kopalni" talentow za jaka uwazana jest Argentyna wcale nie musza "wciagnac" tej ligi nosem.
A tak wlasnie zapowiadany byl Rios-gwarant wielu bramek i asyst jak poł forum rokowało.A potem sie zastanawialo jak on moze byc tak wolny na Argentynczyka.
Wszystko pokaza sparingi i potem juz mecze w Pucharach.Na razie takie gdybanie i wstawnianie Jovanoviaca za Pajlica jest z dupy -bo ambitny Dragan ze skladu wg mnie wygrysc sie łatwo nie da.
Fakt faktem ze potrzebujemy jeszce napastnika-ale powiedzmy sobie szczerze -tak przefiltowanej kadry to mysmy juz dawno nie mieli,teraz tylko troche szczescia w losowaniach,........