Kibic1928 napisał(a):

|
najm - gdzie to czytałeś że Jaliens będzie w podst 11? chyba mi umknęło.
|
Maaskant nigdy tego nie powiedział wprost, bo by sobie strzelił w kolano. Ale między wierszami dał do zrozumienia, że Kew jest dla niego szalenie ważnym zawodnikiem.