Freddy Adu - właśnie mu się kończy wypozyczenie w Turcji (jeszcze przez rok jest zawodnikiem Benfici Lizbona).. wydaje mi się, że u nas chyba lepiej już placą niż na zapleczu tureckiej Superlig.
http://www.transfermarkt.de/de/fredd...eler_8518.html
Marketingowo byloby to głosne nazwisko, ale czystko piłkarsko to nie jestem pewien czy nie zatrzymał się w w swoim "złotym" okresie dzieciństwa..