Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10160
Stary 24.06.2011, 15:03
Freddy Adu - właśnie mu się kończy wypozyczenie w Turcji (jeszcze przez rok jest zawodnikiem Benfici Lizbona).. wydaje mi się, że u nas chyba lepiej już placą niż na zapleczu tureckiej Superlig.
http://www.transfermarkt.de/de/fredd...eler_8518.html

Marketingowo byloby to głosne nazwisko, ale czystko piłkarsko to nie jestem pewien czy nie zatrzymał się w w swoim "złotym" okresie dzieciństwa..
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 24.06.2011 o godz. 15:11.
Odpowiedz cytując