Wyświetl pojedynczy post
misiek189
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49024
Stary 24.06.2011, 14:24
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sprowadziliśmy 4 zawodnikow z czego o żadnym z nich 99% ludzi z tego forum nie slyszało nigdy w życiu - a podnieta co najmniej jakby przyszedł Messi z kolegami z Barcy.
No przecież, że lepiej płakać. Ja jestem załamany bo nie ma Van Nistelrooya.

Meliksona, Genkova, Pareiki, a nawet Jaliensa też przed przyjściem do Wisły nie znałem. Jakoś tak jednak wyszło, że cała czwórka grała w pierwszym składzie, w tym trzech wyróżniało się znacznie. Ludzie się cieszą bo Valckx w zimie pokazał, że nie ściąga do klubu byle kogo.
Ostatnio edytowane przez misiek189 : 24.06.2011 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując