Arapaho napisał(a):

|
Sprowadziliśmy 4 zawodnikow z czego o żadnym z nich 99% ludzi z tego forum nie slyszało nigdy w życiu - a podnieta co najmniej jakby przyszedł Messi z kolegami z Barcy.
|
No przecież, że lepiej płakać. Ja jestem załamany bo nie ma Van Nistelrooya.
Meliksona, Genkova, Pareiki, a nawet Jaliensa też przed przyjściem do Wisły nie znałem. Jakoś tak jednak wyszło, że cała czwórka grała w pierwszym składzie, w tym trzech wyróżniało się znacznie. Ludzie się cieszą bo Valckx w zimie pokazał, że nie ściąga do klubu byle kogo.