Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14284
Stary 24.06.2011, 14:01
Lada moment oni się w tej MESie nie pomieszczą, w końcu można tylko 3 z dorosłego składu. Ale znając JW, to jak tylko się okaże, że te jego nowe wzmocnienia to potrafią co najwyżej skręcić sobie kostkę kopiąc w murawę zamiast w piłkę, to zaraz się przeprosi z Sobiechem i Smolarkiem i im nawet podwyżkę da, po czym dorobi do tego filozifę, typu że "prawdziwych profesjonalistów trzeba dobrze opłacać".
Legionista
Odpowiedz cytując