|
Hmm trzeba zmienić nazwę tematu na : JA SUPER TAKTYK ( moja wizja gry drużyny ).
2 str bredni o ustawieniu - Maaskant i tak ustawi zespół jak mu się będzie podobać ( czyli IMO najlepiej jak się da ), a wasze rozkminy kto gdzie, z kim i kiedy to można na Onecie pisać.
|