Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49021
Stary 24.06.2011, 13:54
Hmm trzeba zmienić nazwę tematu na : JA SUPER TAKTYK ( moja wizja gry drużyny ).

2 str bredni o ustawieniu - Maaskant i tak ustawi zespół jak mu się będzie podobać ( czyli IMO najlepiej jak się da ), a wasze rozkminy kto gdzie, z kim i kiedy to można na Onecie pisać.
Odpowiedz cytując