Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11891
Stary 24.06.2011, 13:50
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przestancie juz ludzie nudzic.
Nunez caly zeszly sezon gral na lewej obronie...
A co to ma za znaczenie, jeśli sam Maaskant stwierdził, że nie widzi go w tej roli? Transfer lewego obrońcy pewnie będzie, bo Paljic nawet w naszej lidze radzi sobie na tej pozycji tak sobie.
Odpowiedz cytując