63.5 Kg napisał(a):

Przestancie juz ludzie nudzic.
Nunez caly zeszly sezon gral na lewej obronie...
|
A co to ma za znaczenie, jeśli sam Maaskant stwierdził, że nie widzi go w tej roli? Transfer lewego obrońcy pewnie będzie, bo Paljic nawet w naszej lidze radzi sobie na tej pozycji tak sobie.