Feniks1983 napisał(a):

|
Czyli co na puchary nie będziemy mieć prawdziwego lewego obrońcy? To na tą chwilę wygląda, że potrzebne by były jeszcze 3 transfery na lewą obronę, środkowy pomocnik i napastnik. Ciekawe też czy ktoś faktycznie odejdzie (Guła, Łobo,Jirsak)?
|
Przestancie juz ludzie nudzic.
Nunez caly zeszly sezon gral na lewej obronie...