Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11890
Stary 24.06.2011, 13:47
Feniks1983 napisał(a):Wyświetl post
Czyli co na puchary nie będziemy mieć prawdziwego lewego obrońcy? To na tą chwilę wygląda, że potrzebne by były jeszcze 3 transfery na lewą obronę, środkowy pomocnik i napastnik. Ciekawe też czy ktoś faktycznie odejdzie (Guła, Łobo,Jirsak)?
Przestancie juz ludzie nudzic.
Nunez caly zeszly sezon gral na lewej obronie...
Odpowiedz cytując