Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49016
Stary 24.06.2011, 13:34
CH. napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym niusie ustawienie prawdopodobnie wyglądać będzie tak






czyli jeszcze zmiennik dla Paljica i Genkowa

Ile razy trzeba powtarzać że Małecki nie będzie grał na szpicy, to nie ten typ piłkarza. On musi być w ciągłym ruchu bo czekanie na piłkę kilka minut to nie w jego stylu. On wtedy szaleje bo to piłkarz na ciągłym speedzie który musi popierdalać jak mały samochodzik.. a jeśli któryś z trenerów wystawi go na szpicy to tylko mu zrobi krzywdę a on sam jest bezproduktywny i o wiele mniej daje drużynie.
Nie byłbym do końca pewien. Osobiście uważam, że przynajmniej na początku jednak w środku będzie grał Jaliens a nie Chavez. Dodatkowo, myślę, że przy takiej kadrze jak dzisiaj posiadamy to Nunez będzie grał z Sobolem. Sobol wtedy będzie typowym defensywnym pomocnikiem, Melikson będzie rozgrywał i pchał do przodu grę a Nunez będzie spełniać taką rolę jaką miał Sivakov (inna spraw, że poza meczem w Gdyni słabo to wychodziło), czyli takiego łącznika między Sobolem a Meliksonem który będzie miał i odebrać piłkę i również rozegrać do przodu.

Tak to widzę na dzisiaj.
Odpowiedz cytując