Nie byłbym do końca pewien. Osobiście uważam, że przynajmniej na początku jednak w środku będzie grał Jaliens a nie Chavez. Dodatkowo, myślę, że przy takiej kadrze jak dzisiaj posiadamy to Nunez będzie grał z Sobolem. Sobol wtedy będzie typowym defensywnym pomocnikiem, Melikson będzie rozgrywał i pchał do przodu grę a Nunez będzie spełniać taką rolę jaką miał Sivakov (inna spraw, że poza meczem w Gdyni słabo to wychodziło), czyli takiego łącznika między Sobolem a Meliksonem który będzie miał i odebrać piłkę i również rozegrać do przodu.
Tak to widzę na dzisiaj.