Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49015
Stary 24.06.2011, 13:29
CH. napisał(a):Wyświetl post
Po dzisiejszym niusie ustawienie prawdopodobnie wyglądać będzie tak
Uważam ,że tak to wyglądać nie będzie ale czas pokaże i dłuższe dywagacje teraz na ten temat nie mają sensu , jutro podczas sparingu może coś się wyjaśni .
Odpowiedz cytując