fanfan napisał(a):

|
Ale tu nie chodzi o interpretację , trener wyraźnie powiedział gdzie widzi tego zawodnika no chyba ,że na oficjalnej coś źle przetłumaczyli :
|
Tak. "Najlepsza", ale nie jedyna. Zawodnik może grać na każdej pozycji po lewej stronie boiska. To raz.
Dwa, ja się ustosunkowałem do słów Angmira, który napisał, że Maaskant widzi Nuneza jako
defensywnego pomocnika, więc nie rozumiem, do czego się chcecie przyczepić?
Chcecie jeszcze długo ciągnąć tę dyskusję?