Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49012
Stary 24.06.2011, 13:02
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ale tu nie chodzi o interpretację , trener wyraźnie powiedział gdzie widzi tego zawodnika no chyba ,że na oficjalnej coś źle przetłumaczyli :
Tak. "Najlepsza", ale nie jedyna. Zawodnik może grać na każdej pozycji po lewej stronie boiska. To raz.
Dwa, ja się ustosunkowałem do słów Angmira, który napisał, że Maaskant widzi Nuneza jako defensywnego pomocnika, więc nie rozumiem, do czego się chcecie przyczepić?
Chcecie jeszcze długo ciągnąć tę dyskusję?
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując