Angmir napisał(a):

Żeś dowalił - a Serbowie to pewnie poligloci o Nunesie - handlarzu narkotyków z Argentyny nie wspomnę. Statystycznie Polacy znają angielski lepiej niz inne narodowości.
Nie masz o czym pisać to nie pisz w ogóle, a nie wymyślasz problem tak gdzie go niema. Robaka u ans nie ma i chyba nie będzie.
|
Jovanic - bardzo dobry angielski - mieszkał w Australii. Iliev - na konferencji potrafił się wysłowić. Jovanovic nie wiemy. Palijic - super angielski. O Nunesie nie wiesz nic, kibice w Ameryce Południowej traktują cię jak Boga kiedy grasz dobrze, kiedy grasz słabiej życzą Ci smieci, patrz Ronaldo Roberto Carlos - Corinthians. Nunes jest tylko pewnie jednym z wielu.