Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
vojtex
Member
Od: 02.2009
Offline
#
49007
24.06.2011, 12:43
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...enuja_z_wisla/
a propo pozycji nowych graczy ...
vojtex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vojtex
Znajdź inne posty napisane przez vojtex