Wyświetl pojedynczy post
duch1989
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48993
Stary 24.06.2011, 12:23
Sporo nam się rozjaśniło. Okazuje się że Stan mówiać o tym że są blisko zakontraktowania środkowego pomocnika, mówił o ...Gervasio. W takim razie możemy się spodziewać transferu lewego obrońcy, bo nie wierze żebyśmy zostali z samym Paljiciem.

Dziwie się niektórym że z potecjalnej podstawowej 11 wywalają Jaliensa. Maskaant wielokrotnie podkreślał że to właśnie ON jest dowódcą tego bloku defensywnego. Moim skromnym zdaniem Jovanović jeśli kogoś ma wygryżć to Chaveza o którego tak usilnie się staraliśmy.

Ze Skontem jestem niemal przekonany ze zagramy w zestawieniu Lamey-Jaliens-Jovanovic-Paljic, Osman z racji zmęczenia sezonem pewnie nie będzie jeszcze brany pod uwagę.
Odpowiedz cytując