Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48988
Stary 24.06.2011, 12:19
Jak przeglądam to forum to nasuwa się pytanie czy to jest forum samych selekcjonerów, którzy wiedza wszystko. Spokojnie zespół musi się zgrać zobaczymy w jakiej formie są pozostali nasi zawodnicy (szczególnie rekonwalescenci).
Odpowiedz cytując