Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hiszpan00
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów
Offline
#
48988
24.06.2011, 12:19
Jak przeglądam to forum to nasuwa się pytanie czy to jest forum samych selekcjonerów, którzy wiedza wszystko. Spokojnie zespół musi się zgrać zobaczymy w jakiej formie są pozostali nasi zawodnicy (szczególnie rekonwalescenci).
hiszpan00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hiszpan00
Znajdź inne posty napisane przez hiszpan00