Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48987
Stary 24.06.2011, 12:19
powiem wam ze przeraza mnie ilosc zaje.. zawodnikow w Wiselce , domyslam sie ze jesli tfu..odpukac - nie awansujemy do LM to do wrzesnia wytransferujemy pewnie przynajmniej 4-5 graczy , wyglada to naprawde kosmicznie , chyba nigdy nie bylo takiego potencjalu (teoretycznie) , juz pomijajac czy dojdzie jakis napastnik czy nie wyglada to wszystko swietnie ...

chyba mozna smialo powiedziec ze na dzien dzisiejszy to jestesmy takie ...turbo kozaki ^^#

========================================


doslownie 15min. temu Orange Spotr Info kontaktowal sie z Krzostka - okreslil Nuneza jako zawodnika na obrone lewa lub defensywnego pomocnika
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 24.06.2011 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując