|
powiem wam ze przeraza mnie ilosc zaje.. zawodnikow w Wiselce , domyslam sie ze jesli tfu..odpukac - nie awansujemy do LM to do wrzesnia wytransferujemy pewnie przynajmniej 4-5 graczy , wyglada to naprawde kosmicznie , chyba nigdy nie bylo takiego potencjalu (teoretycznie) , juz pomijajac czy dojdzie jakis napastnik czy nie wyglada to wszystko swietnie ...
chyba mozna smialo powiedziec ze na dzien dzisiejszy to jestesmy takie ...turbo kozaki ^^#
========================================
doslownie 15min. temu Orange Spotr Info kontaktowal sie z Krzostka - okreslil Nuneza jako zawodnika na obrone lewa lub defensywnego pomocnika
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 24.06.2011 o godz. 12:22.
|