Temat
:
Seriale - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
Janek_wad
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
416
24.06.2011, 12:12
Drugi sezon GoT - wiosna (kwiecień) 2012. Jak ktoś się nudzi, polecam The Killing - chyba najbardziej zaskakująca (oczywiście pozytywnie) serialowa premiera minionego sezonu.
Ostatnio edytowane przez Janek_wad : 25.06.2011 o godz. 01:04.
Janek_wad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janek_wad
Znajdź inne posty napisane przez Janek_wad