Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krisuuu
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
48983
24.06.2011, 12:12
R.Maskant porównuje nunez'a doBoukhariego wiec wygląda na to ze on przyszedł właśnie za Norduin'a, a więc powinien przyjść jeszcze typowy LO
Krisuuu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krisuuu
Znajdź inne posty napisane przez Krisuuu