yogul napisał(a):

co do waszych składów moim zdaniem :
PO - stu procentowe miejsce w pierwszym składzie dla Lameya, po to sprowadzili doświadczonego zawodnika by był na już. Ciekawi mnie jak na boku grał Jovanović ponieważ jak dla mnie jest za wysoki na tą pozycję. Moze ulegam stereotypom? Prędzej widział bym tam Q na tą chwile
|
Użyłeś słabego argumentu, Nunez jest od Jovanovicia niższy o ... 2 cm
