Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48978
Stary 24.06.2011, 11:44
yogul napisał(a):Wyświetl post
co do waszych składów moim zdaniem :


PO - stu procentowe miejsce w pierwszym składzie dla Lameya, po to sprowadzili doświadczonego zawodnika by był na już. Ciekawi mnie jak na boku grał Jovanović ponieważ jak dla mnie jest za wysoki na tą pozycję. Moze ulegam stereotypom? Prędzej widział bym tam Q na tą chwile
Użyłeś słabego argumentu, Nunez jest od Jovanovicia niższy o ... 2 cm
Odpowiedz cytując