Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 24.06.2011, 11:19
Dla mnie nie ważne, czy wygrać wysoko, czy nie wysoko(oczywiście z wysokiego zwycięstwa będę się cieszył). Najważniejsze to wygrać ze skonto 2 razy, chociażby po 1:0, gdyż tracimy ponad 4,5 pkt do rankingu UEFA z sezonu 2006/07, a za 2 zwycięstwa będziemy już mieli 4 pkt
Odpowiedz cytując