serek.c2 napisał(a):

|
Paljic spisywał się co najwyżej poprawnie i to w polskiej lidze... Jeśli Nunez był obserwowany pod kątem wzmocnienia lewej obrony nie wierzę, by mógł być słabszy na tej pozycji od Dragana. Zgadzam się jednak, że Paljic jest już taktycznie poukładany przez Maaskanta i to On może grać w pierwszych meczach na lewej obronie. Skąd optymizm? Stan jak na razie trafia większość transferów - istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak będzie i w tym przypadku.
|
Również w zupełności ufam stanowi co do transferów, jednak nie mamy pewności w jakim celu go ściągnął.
Nie jest to typowy LO, więc wydaje mi się że wypożyczą go by podniósł rywalizacje w zespole oraz był alternatywą na LO LP.