TOMEK 11 w Twoim składzie jest za dużą dziura w środku pola. Melikson nie gra nigdy w obronie, a jeśli Iliev ma grać zaraz za napastnikiem to tym bardziej. Więc zostaje tylko Sobolewski z obroną praktycznie za linią piłki i małe szanse, że ktoś da radę się wrócić na czas. Myślę, że na obecną chwilę to będziemy jednak grali w środku kimś w stylu Jirsak/Wilk jako drugi, chyba, że przyjdzie jakiś nowy turbo kozak
