Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10149
Stary 24.06.2011, 10:40
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Z robakiem mogą być problemy natury pozasportowej, mianowicie komunikacja. Facet ni w ząb nie umie NIC po angielsku. Jak wyobrażacie sobie komunikacje pomiędzy nim a Maaskantem? Tłumacza sobie zatrudni, czy Mały będzie mu tłumaczyl?

I nie pisać nic o języku futbolu. Co innego "pass the ball" a co innego wyjaśnianie zawiłości taktycznych na odprawach.
Żeś dowalił - a Serbowie to pewnie poligloci o Nunesie - handlarzu narkotyków z Argentyny nie wspomnę. Statystycznie Polacy znają angielski lepiej niz inne narodowości.
Nie masz o czym pisać to nie pisz w ogóle, a nie wymyślasz problem tak gdzie go niema. Robaka u ans nie ma i chyba nie będzie.
Odpowiedz cytując