Grzadq napisał(a):

Z robakiem mogą być problemy natury pozasportowej, mianowicie komunikacja. Facet ni w ząb nie umie NIC po angielsku. Jak wyobrażacie sobie komunikacje pomiędzy nim a Maaskantem? Tłumacza sobie zatrudni, czy Mały będzie mu tłumaczyl? 
I nie pisać nic o języku futbolu. Co innego "pass the ball" a co innego wyjaśnianie zawiłości taktycznych na odprawach.
|
Żeś dowalił - a Serbowie to pewnie poligloci o Nunesie - handlarzu narkotyków z Argentyny nie wspomnę. Statystycznie Polacy znają angielski lepiej niz inne narodowości.
Nie masz o czym pisać to nie pisz w ogóle, a nie wymyślasz problem tak gdzie go niema. Robaka u ans nie ma i chyba nie będzie.