La Furia Dell' Est napisał(a):

Może jutro coś sie wyjaśni w kwesti foteli na ławki rezerwowych . Po spotkaniu napiszę więcej.....
termin realizacji na 10.07 okazał się nierealny;(. Może inna firma zdąży....
|
Cześć La Furia. Czy juz cos wiadomo w sprawie foteli na ławkę rezerwowych?
Czy może to jest odpowiedz "termin realizacji na 10.07 okazał się nierealny;(. Może inna firma zdąży..."
dzieki za odpowiedz