serek.c2 napisał(a):

|
Boguskiego w ogóle nie liczę jako pełnowartościowego członka kadry pierwszego zespołu. Powinien pójść na wypożyczenie, choćby do Bełchatowa. Skorzystają na tym wszystkie zainteresowane strony.
|
Boguski powinien zacząć grę od ME granie więcej niż ogonów w ekstraklasie to dla niego po kontuzji za dużo. Wypożyczenie teraz to moim zdaniem błąd jeśli chcemy mieć jeszcze pożytek z Rafała. W jego przypadku najważniejszy jest rozsądek i spokój.