fan01 napisał(a):

|
Nie przypominam sobie wielu bramek Dawidowskiego, ani jakichs wspanialych meczów, wiec nie wiem kiedy to odrodzenie było..
|
Ale ławki zbytnio nie grzał. No dobra, może z Dawidowskim przesadziłem, ale np. Niedzielan po odejściu od Nas się odbudował. I wg. mnie, jak Garguła od nas odejdzie też się odbuduje.
fan01 napisał(a):

|
I jeszcze chca mu do duetu Matusiaka.. Legii bym takich oslabien przed sezonem nie zyczyl, co dopiero Lechii :-(
|
Właśnie miałem to wcześniej pisać, ale zapomniałem. Z tym Matusiakiem to parodia jest.
Zapewne za Jovanovicia coś musieliśmy zapłacić, a Núñez to chyba na wypożyczenie przyszedł, ale pewnie też jakieś grosze musieliśmy wydać. Na jakieś BuM bym nie liczył mimo wszystko, bardziej na solidnego piłkarza, który umie wykorzystywać te sytuacje, co Genkov marnował
