Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48963
Stary 24.06.2011, 09:40
Mam pytanie Płaciliśmy za kogoś oprócz Chaweza
Bo jak nie to będzie jakieś BuM

Robi nam się fajna ekipa <nie zapeszając> na pl warunki da rade na pewno. Do 4 r dojdziemy tym składem. Tam też powinniśmy powalczyć.




Sorry za posta niżej ale coś mi kompa ścięło oczywiście do usunięcia

Przepraszam...
Ostatnio edytowane przez jendrus : 24.06.2011 o godz. 09:52.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując