Mam pytanie Płaciliśmy za kogoś

oprócz Chaweza
Bo jak nie to będzie jakieś BuM
Robi nam się fajna ekipa <nie zapeszając> na pl warunki da rade na pewno. Do 4 r dojdziemy tym składem. Tam też powinniśmy powalczyć.
Sorry za posta niżej ale coś mi kompa ścięło oczywiście do usunięcia
Przepraszam...