|
Skład drużyny w chwili obecnej jest szeroki, jeśli Stan go jeszcze uzupełni o środkowego pomocnika i napastnika to kadra od niepamiętnych czasów będzie kompletna (jeśli miałbym się czepiać to pozycji lewego obrońcy, bo zdaje się nadal go tak naprawdę nie mamy).
Ciekawi mnie bardzo skład obrony, mnie najbardziej naturalnym zestawieniem wydaję się gra czwórką: Paljic - Jovanovic - Jaliens - Lamey. Jeśli Nunez został sprowadzony pod kątem gry na lewej obronie zapewne Paljic ustąpi mu miejsca.
W pomocy Iliev zastąpi Kirma. Ciekawi mnie kto przyjdzie do środka pola. Jeśli byłby to zawodnik pokroju wspominanego Stevanovica (nie wiem czy poprawnie napisałem jego nazwisko) zapewne wskoczy do składu kosztem Wilka. Na prawej stronie nie do ruszenia wydaje się Małecki. Wyglądałoby to mniej więcej tak:
Iliev Melikson Małecki
Sobol Wilk (lub nowy zawodnik)
Atak jak na razie bez większego pola manewru, tu obecnie rządzi Gienek.
Trener ma naprawdę duże pole manewru pod kątem osobowym a także doboru taktyki. Wygląda to bardzo optymistycznie.
|