Wujekm napisał(a):

|
Na takiej podstawie że Straż Pożarna daje pozwolenie warunkowe na użytkowanie trybun przy każdym meczu. taka sytuacja nie może trwać wiecznie. Chodzi konkretnie o "system odpowietrzania" w wypadku pożaru. Wiąże sie to z błędami w projekcie a konkretnie o poziom "gastronomiczny" pod trybunami. zikit jak zwykle s.......ił sprawę i obudził się po fakcie i brakuje 12mln zł na jego zrobienie . Gdyby ZiS to robił (tzn przygotowywał projekt) to taka sytacja nie miała by miejsca ( jak przy stadionie Cracovi)
|
Nie system odpowietrzania tylko oddymiania- gwoli ścisłości. O tym wszystkim co tu piszesz wiemy juz od dawna. A system spokojnie mogą zrobić przez zime. Bez żadnego problemu