Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48952
Stary 24.06.2011, 08:51
Oddanie Garguły będzie dla mnie hitem transferowym tego lata, szkoda tylko, ze oddajemy go Lechii, bardziej widzialbym go w Niecieczy albo w HEKO Czermno.
Odpowiedz cytując