Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48946
Stary 24.06.2011, 08:29
Angmir napisał(a):Wyświetl post
O nie - ja akurat jestem zdania że Jirska był mocnym punktem drużyny która zdobyła mistrza Polski - tyle ze na defensywnego pomocnika (jedynego) to on się wogóle nie nadaje. Za to jest świetny w pomaganiu w rozegraniu piłki. Naprawdę kiedy jest na boisku 3 razy płynniej gramy piłką. Chyba najbardziej niedoceniany zawodnik Wisły (zaraz po Łobo - ale ten został po prostu skreślony)
Z Łobo to lekka przesada
Odpowiedz cytując