|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline
|
|
Angmir napisał(a): 
O nie - ja akurat jestem zdania że Jirska był mocnym punktem drużyny która zdobyła mistrza Polski - tyle ze na defensywnego pomocnika (jedynego) to on się wogóle nie nadaje. Za to jest świetny w pomaganiu w rozegraniu piłki. Naprawdę kiedy jest na boisku 3 razy płynniej gramy piłką. Chyba najbardziej niedoceniany zawodnik Wisły (zaraz po Łobo - ale ten został po prostu skreślony)
|
Z Łobo to lekka przesada 
|
|