misiek088 napisał(a):

A może Smolarek ?
Podobno "nie jest zainteresowany" graniem w Poloni, jest doswiadczony, ostatnio w niezlej formie no i Polak
|
To akurat jego wielka wada.
Tyle lat próbowaliśmy wejść do LM z Polakami i nic. Teraz na przekór polskiej myśli szkoleniowej vide idea Piechniczkowska stawiamy na profesjonalizm obcokrajowców.
Tylko takt i dobre wychowanie każą mówić Maaskantowi i Stachowi, ze "szukamy także Polaków"

Jakich Polaków?

Nie bądźcie naiwni. W Wiśle teraz jest zalążek profesjonalizmu. Cupiał już za dużo włosów na głowie stracił, żeby użerać się z kolejnymi gwiazdami, co dadzą ciała w najważniejszych momentach.
Polską gwardię buduje Wojciechowski. To znaczy teraz będzie zaczynał od nowa, bo mu odziwo Sobiech i Smolarek fochy strzalają

