Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14282
Stary 24.06.2011, 07:46
DDP napisał(a):Wyświetl post
@ Pan Jotka

Ta "w ogóle polewa ogólnopolska" to jest raczej z ciebie. Potrafisz coś napisać nie obrażając?
Raczej z Amiki jak pękł balonik o nazwie NAJWIĘKSZA REWELACJA EUROPY Oczywiście jak czujesz się obrażony to zawsze możesz wyjść i nie wracać.
Odpowiedz cytując