DDP napisał(a):

@ Pan Jotka
Ta "w ogóle polewa ogólnopolska" to jest raczej z ciebie. Potrafisz coś napisać nie obrażając?
|
Raczej z Amiki jak pękł balonik o nazwie NAJWIĘKSZA REWELACJA EUROPY

Oczywiście jak czujesz się obrażony to zawsze możesz wyjść i nie wracać.